Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- From the Northern CountryRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- SproutRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Outer Banks Season 4Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Outer Banks Season 3Rated ★ 3.0