Titles you rated
A MuseRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0