Movies
Ratings
633
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 3.5