Movies
Ratings
1279
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.0
Next Door NeighborRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Guns AkimboRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
ElfRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5