Movies
Ratings
22
Café LumièreRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5