Series
Ratings
38
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0