Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Lunar Legend TsukihimeRated ★ 3.5
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0