Titles you rated
Jingle All the WayRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 1.5
MouseHuntRated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 1.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
CrossingRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0