Titles you rated
Rough CutRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 0.5
PixelsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5