Titles you rated
No Time to DieRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0