Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0