Series
Ratings
18- The Super Mario Super ShowRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0