Titles you rated
TroubleshooterRated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0