Movies
Ratings
927
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
HuntRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
DevotionRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0