Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0