Movies
Ratings
187
FrankRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 3.5
Yellow TearsRated ★ 3.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.5
ConfessionRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 2.5
Big DaddyRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 2.5
No ReservationsRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 1.5
Our SunhiRated ★ 4.0