Titles you rated
Step Up All InRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.5
HoneyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5