Movies
Ratings
733
A Simple FavorRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
My New PartnerRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Backstreet NoirRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Ice BarRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0