Titles you rated
MistyRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5