Titles you rated
 Mamma Mia!Rated ★ 3.5 Mamma Mia!Rated ★ 3.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 If OnlyRated ★ 5.0 If OnlyRated ★ 5.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 4.5 The HostRated ★ 4.5
- Take OffRated ★ 4.0
 DerangedRated ★ 3.5 DerangedRated ★ 3.5
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 War of the ArrowsRated ★ 4.0 War of the ArrowsRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 4.0 Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 The MatrixRated ★ 4.0 The MatrixRated ★ 4.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0