Titles you rated
The Third CharmRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hope or Dope Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0