Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5