Titles you rated
Listen to My HeartRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5