Titles you rated
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0