Movies
Ratings
239
1917Rated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Almost LoveRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0