Series
Ratings
43
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5