Series
Ratings
29
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0