Movies
Ratings
125
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0