Movies
Ratings
420
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0