Series
Ratings
178
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0