Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5