Series
Ratings
26
NoragamiRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
As Miss Beelzebub LikesRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5