Movies
Ratings
483
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0