Movies
Ratings
63
Shutter IslandRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0