Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 0.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0