Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0