Series
Ratings
78
Famous PrincessesRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 5.0