Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0