Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Pokémon the Series: XYZRated ★ 4.0- Pokemon Best Wishes! Season 2Rated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0