Titles you rated
HalstonRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 5.0
Friends from CollegeRated ★ 4.0
Friends from College Season 1Rated ★ 4.0