Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5