Series
Ratings
163
BigRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- CarruselRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0