Movies
Ratings
422
The TuxedoRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5