Movies
Ratings
545
Good NewsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
CallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 1.5
SplitRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 0.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
DamselRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 1.0