Series
Ratings
175
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
When the Weather is FineRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 1.0
My NameRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 1.5