Titles you rated
Teenage ParentsRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Joy of ConversationRated ★ 5.0