Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.5