Movies
Ratings
45
Still LifeRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
WunderkinderRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5