Titles you rated
CocoRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0