Titles you rated
A Man and a WomanRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0